Designové značky

josepe1
josepe2
Medzinárodné uznávaná značka designových a technicky inovatívnych produktov. Výrobky Joseph Joseph sú pravidelne oceňované prestížnymi cenami.
black-blum2
black-blum1
Londýnske štúdio, ktoré v roku 1998 založili Dan Black a Martin Blum. Produkty tejto značky sú nápadité a zábavné, ale vždy premyslené a funkčné.
jme1
jme2
Londýnske designové štúdio založené v roku 2000 produkuje elegantné a nadčasové bytové doplnky a darčeky. Bratia Jamie a Mark Antoniades tvoria svoje vtipné produkty v kreatívnom prostredí londýnskej OXO Tower. Výrobky značky j-me održali už niekoľko významných ocenení, vrátane prestížnej ceny Excellence in Product Design.
balvi2
balvi1
Španielsky výrobca a distribútor nápaditých bytových doplnkov a vtipných darčekov.
invotis1
invotis2
Holandská firma INVOTIS vznikla v roku 1995 ako veľkoobchod s bytovými doplnkami a originálnymi darčekmi. Od roku 2006 súbežne s veľkoobchodnou činnosťou rozvíja firma INVOTIS svoju vlastnú značku Orange Dutch Design. Designérmi výrobkov Orange sú Chris Koens a Ramon Middelkoop. Firma je tiež európskym distribútorom americkej značky FRED.
mode2
mode1
Londýnske štúdio produktového designu ocenené viacerými prestížnymi oceneniami.
propaganda1
propaganda2
Thajská značka prezentujúca hravé bytové doplnky a darčeky.


Britská spoločnosť Sabichi začala svoje pôsobenie v roku 1994 s víziou – priniesť fantastickú kvalitu príslušenstva do domácnosti za skvelé ceny. Podarilo sa. Dnes sortiment tejto spoločnosti tvorí vyše 900 druhov produktov, naozaj niečo na výber pre každého zákazníka.