Služby

Vytvoriť funkčný priestor, kde jednotlivé prvky zároveň splývajú do harmonického celku, nie je vôbec jednoduché.

 

Navyše, v dnešnej dobe, kedy je na výber neskutočné množstvo možností, je často veľmi zložité a ťažké správne sa rozhodnúť. Preto príprava nového bývania vyžaduje veľmi veľa času a starostí. Častokrát tieto starosti prehlušia radosť z tvorby nového alebo zmeny už existujúceho životného priestoru.

Preto Vám chceme pomôcť a ponúknuť Vám paletu našich služieb INTERIÉROVÉHO DESIGNU.

 

Dispozičné riešenia a fotorealistické vizualizácie priestoru

vizualizacia

Naša spolupráca s Vami začína spoločnou konzultáciou, kde si vypočujeme Vašu predstavu o vysnívanom bývaní. Zistíme, v akom interiéri sa cítite dobre, či preferujete lesk kovu alebo vôňu dreva, zoznámime sa s Vašim priestorom.

Porozprávame sa a spoločne vyberieme farbu nábytku a materiál, farebné odtiene stien, stoličky, svietidlá a ostatné doplnky.

Na základe takejto špecifikácie, dostanete najskôr od nás na odsúhlasenie vypracované dispozičné riešenie priestoru.

Následne Vám vypracujeme 3D fotorealistické stvárnenie priestoru – vizualizáciu, v ktorej môžete urobiť vopred dohodnutý počet zmien. Ukážky našich vizualizácií nájdete v záložke VIZUALIZÁCIE ».

Nakoniec pre Vás pripravíme PROJEKT RIEŠENIA INTERIÉRU s reálnymi ukážkami zariadenia a doplnkov. Ukážky našich projektov riešenia interiéru nájdete v záložke INŠPIRÁCIE ».

 

Internetový obchod s designovými doplnkami a výroba nábytku na mieru

eshop1

Navrhnuté zariadenia a doplnky nájdete v našom E-SHOPE » . Nemusíte už strácať čas a energiu ich hľadaním. Jednotlivé produkty nájdete v prehľadných kategóriách nášho e-shopu od nábytku, svietidiel, hodín, obrazov až po ostatné designové doplnky. Ako zákazník, ktorému sme vypracovali projekt riešenia interiéru, dostávate od nás špeciálnu cenovú ponuku na nákup v e-shope.

Pokiaľ sa rozhodnete o výrobu nábytku na mieru, zadáme Vašu požiadavku do stolárstva a pripravíme pre Vás cenovú ponuku. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme výrobu aj montáž nábytku.